Ubytovanie

Zrod Apartmánov Nádeje bol v myšlienke rozšíriť hlavnú činnosť Odborného liečebného ústavu psychiatrického o podporné služby prioritne pre klientov, ktorí majú záujem o pred-liečebnú, po-liečebnú ale aj rodinnú terapiu. Tieto služby však nebudú poskytované výlučne klientom Olúp, n. o., pobytu sa budú môcť zúčastniť všetci tí, ktorí sa po jeho absolvovaní chcú cítiť znovuzrodení, hlavne po duševnej a psychickej stránke.

Zameriavame sa hlavne:

  • na tých z Vás, ktorí už majú pretlak informácií, skutočností ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou dnešných dní
  • na tých, ktorí cítia, že potrebujú „vypnúť“ od práce alebo povinností
  • na tých, ktorí si myslia, že jediným riešením ich problémov je užívanie ľahko návykových produktov, ktoré v konečnom dôsledku generujú ďalšie problémy
  • na tých, ktorí už dnes vedia, že zajtra sa chcú prebrať do krajšieho dňa, do úspešnejšieho týždňa, do plnohodnotne prežitého mesiaca
  • na tých, ktorí potrebujú zmenu a chcú od pobytu dostať niečo viac

Ak si veríte natoľko, že dokážete zmeniť samých seba, tak ste tí praví, ktorým chceme aj my pomôcť v nasmerovaní a nastavení si priorít.

Keďže, máme to šťastie pracovať v srdci prírody Národného parku Muránska planina, chceme sa s touto nádherou podeliť aj s Vami, preto budú pobytové balíčky obsahovať rôzne túry v okolí Prednej Hory ale aj za jej hranicami. Garantujeme Vám, že Vaša myseľ vypne a začne si naplno vychutnávať krásy, ktoré sú nám dávané úplne zadarmo. Zaobísť sa nemôžeme ani bez prenájmu športovísk a športových náčiní, bicyklov.

Pozveme Vás aj do nie tak dávnej histórie, ktorá sa odohrávala na miestach, kde sa aj Vy budete prechádzať, kde aj vy budete sedieť, možno dýchať ten istý vzduch. Expozícia poľovníckeho zámočku Ferdinanda Coburga je nato ako stvorená. Ukážeme Vám miesta, ktoré Ferdinand Coburg tak miloval a kvôli nim si vždy našiel čas vrátiť sa.

Veríme, že od nás budete odchádzať presne s tými pocitmi, ktoré ste si nastavili za svoj cieľ. Pretože mať ciele je dôležité.

Viac informácií už čoskoro…

Zverejnené 28. mája 2021.
Upravené 2. júla 2021.