Preskočiť na obsah

Vianočný príhovor riaditeľa OLÚP, n. o. Predná Hora

Zverejnené 24.12.2022.

Kategória

Vážení zamestnanci, partneri, milá verejnosť,

je čas sviatočný, čas vianočnej prípravy, čas, počas ktorého väčšmi myslíme na ostatných. Dovoľte mi preto venovať Vám pár viet. Ďakujem. Ďakujem Vám za dobre vykonanú prácu. Už čochvíľa budeme môcť povedať, že sme za sebou nechali ďalší pracovný rok. Nebolo to jednoduché obdobie, došlo počas neho k rôznym zmenám. S niektorými ľuďmi sme sa rozlúčili, no zároveň sme privítali nové tváre. Verím, že tie budú pre našu špecializovanú nemocnicu obohatením.

Avšak všetci sme dôležití, pretože svojimi schopnosťami, vôľou a usilovnosťou prispievame k spoločnému dielu. To si nesmierne vážim. Cenná je pre mňa práca každého z Vás. Ako je totiž v hodinkách potrebné každé koliesko, aby fungovali, tak je pre životaschopnosť nášho ústavu dôležité vaše pričinenie.

Na Prednej Hore máme správny tím ľudí a vhodne vybratých partnerov, ktorí sa navzájom dopĺňajú. A tak si skromne prajem, aby to tak aj naďalej zostalo. Verím v naše dielo a preto chcem dosahovať čoraz lepšie výsledky. Želal by som si, aby bol nasledujúci rok úspešnejší ako ten predošlý. Postavení čelom všetkým krízam to zvládneme. Dokážeme to, čo budeme chcieť.

Keď sa o pár chvíľ rozozvučia všetky zvony sveta, aby oznámili príchod čarokrásnych Vianoc, pokúsme sa zabudnúť na všetky starosti. Radšej prežime sviatky v láske, šťastí a svornosti. Nech tichá hudba veselosti nám znie, nech rok nastávajúci nám všetkým pokoj, zdravie a šťastie prinesie. Prajem Vám, nech sú Vianoce vo vašich domácnostiach také, aké si ich želáte.

                                                           S úctou, Mgr. PhDr. Vladimír Stanislav,PhD., MPH

                                                                                                                      riaditeľ

Ilustračné foto: Pexels/Kendall Hoopes